19.03.2024.

3.martā Siguldas Mūzikas un Mākslas skolā ”Baltais flīģelis” notika VII Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss🎹
No Birzgales Mūzikas skolas tajā piedalījās 2.klases skolniece Annika Kodola( skolotāja Sandra Siliņa). Annika izpildīja latviešu tautas dziesmu ”Vai priedīte, vai eglīte” L.Garūtas apdarē un Ilzes Arnes skaņdarbu ”Rudens Druskininkos”. Viņas korektais, muzikāli izteiksmīgais priekšnesums tika novērtēts ar Žūrijas Atzinības rakstu🤩
Pateicoties Annikas uzcītībai un vēlmei spēlēt aizvien interesantākus un sarežģītākus skaņdarbus, viņai bija iespēja muzicēt brīnišķīgajā koncertzālē ”Baltais flīģelis”, kur notiek gan slavenu Latvijas mūziķu, gan ārzemju mūzikas kolektīvu un solo izpildītāju koncerti.
Veiksmi un muzicēšanas prieku turpmāk!
Sandra Siliņa

Galerija