09.03.2023.

Birzgales Mūzikas skolas 1.klavieru klases audzēkne Annika Kodola 8.martā piedalījās Rīgā, Juglas Mūzikas skolā  VII jauno pianistu festivālā DEBIJA 2023, uz kuru tika aicināti jaunie Latvijas mākslinieki no sagatavošanas klases, 1.un 2.klases. Tālo ceļu uz galvaspilsētu bija  mērojuši jaunie pianisti no Kuldīgas, Ventspils, Pāvilostas, Rojas, Salacgrīvas, Gulbenes, Limbažiem un citām tuvākām un tālākām vietām, protams, arī čaklie klavieru spēlētāji no  Rīgas un Pierīgas. Katram bija jāspēlē 2 skaņdarbi, vienam no tiem bija jābūt latviešu komponistes Ilzes Arnes skaņdarbam. Spēlēt gribētāji bija ļoti daudz un festivāla koncerts priecēja klausītājus līdz vēlam vakaram. Visi debitanti saņēma pateicības un piemiņas balvas no festivāla organizatoriem.

Tika iegūta pirmā vērtīgā uzstāšanās pieredze plaša mēroga mūzikas pasākumā, vēlu veiksmi un spēlētprieku turpmāk!

Klavieru skolotāja Sandra Siliņa

Galerija