16.11.2023.

Valsts svētku priekšvakarā, š. g. 16.novembrī, Birzgales pamatskolā norisinājās Jauno Stāstnieku konkurss ” Teci, teci, valodiņa”. 🤩Konkursa 1.kārtā piedalījās astoņi labākie stāstnieki no dažādām klašu grupām. Konkursa noteikumi nebija viegli izpildāmi. Katram runātājam bija jāsagatavo un jāiemācās no galvas latviešu tautas pasaka, spoku stāsts, anekdote vai ātrrunas vingrinājums un vēl interesants gadījums no savas vai tuvinieku dzīves🤯
Pēc stingrās žūrijas vērtējuma, nākamajai kārtai, kas norisināsies Pļaviņu vidusskolā 24.novembrī, tika izvirzīti 4 dalībnieki: Markuss Budrevičs, 3.klase, Madara Kokina, 4.klase, Roberta Lauva un Kerija Liepiņlauska, 6.klase 👏👏👏
Paldies klašu audzinātājiem par atbalstu, latviešu valodas skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu! Paldies atbalstītājiem, stingrajai žūrijai un ikvienam, kas bija un darbojās kopā ar mums! ☺️

Galerija