07.12.2023.

2.decembrī Kokneses Mūzikas skolā notika XVIII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss ”Koknese 2023”. 🎹
No Birzgales Mūzikas skolas konkursā piedalījās 9-10 gadu vecuma grupā ANNIKA KODOLA ( III vieta) un 13-14 gadu vecuma grupā DĀRTA DANIELA SAULE ( III vieta).. Konkursu vērtēja starptautiska žūrija. Šogad konkurss tika organizēts gan KLĀTIENĒ, kur jaunie pianisti varēja uzstāties svētku noskaņās izrotātā zālē un spēlēt uz ļoti labas kvalitātes koncertflīģeļa, gan ATTĀLINĀTI, iesūtot konkursa programmu VIDEO ierakstā. Šāds piedāvājums dod iespēju izvēlēties savām sajūtām piemērotāko muzicēšanas veidu un iespēju piedalīties lielākam dalībnieku skaitam ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm. Latvijas mūzikas skolas bija ļoti plaši pārstāvētas, visi novadi no Liepājas, Pāvilostas līdz Kārsavai, Daugavpilij, no Bauskas līdz Gulbenei, protams, Rīgas un Pierīgas mūzikas skolas. 🤩
Es lepojos ar savām audzēknēm, kuras uzreiz piekrita manam piedāvājumam, gatavoties šim konkursam, jo tas ir ieguldījums viņu profesionālajā un muzikālajā izaugsmē! Liels PALDIES vecākiem par atbalstu!🙂
Annikas, un Dārtas klavieru skolotāja Sandra Siliņa

Galerija