27.05.2024.

Birzgales tautas namā tika skaisti nosvinēta Birzgales Mūzikas skolas jubileja, izskanējis svētku koncerts, kurā varējām dzirdēt un redzēt dažādu mūzikas instrumentu priekšnesumus, ko var apgūt mūsu skolā, svētku noskaņās izskanēja pūtēju orķestra priekšnesumi😍
Bet ar jubileju maija koncerti nebeidzās, jo audzēkņi visās nodaļās ir čakli mācījušies un sagatavojuši daudz priekšnesumus.
21.maijā, brīnišķīgā ziedu un smaržu laikā, Mūzikas skolas kamerzālē notika skolotājas Sandra Siliņas audzēkņu Klaviermūzikas koncerts, kurā piedalījās visi audzēkņi, gan tie, kam ir specialitāte klavierspēle, gan vispārējo klavieru audzēkņi, kuriem specialitāte ir pūšamie un sitamie instrumenti. koncerta repertuārs bija ļoti daudzveidīgs un krāsains, no Johana Sebastiana Baha līdz Skota Džoplina mūzikai 🤩
Audzēkņiem ir ļoti svarīgi šādi koncerti, kur savas prasmes un izaugsmi var parādīt saviem vecākiem un draugiem. Viņi jau prasa, kad būs koncerts, jo tā ir tradīcija jau no mazām klasēm, spēlēt koncertos un klausīties citus🎹🎼
Lai skaista, saulaina vasara!
Sandra Siliņa

Galerija