21.05.2024.

7. maija rītā, 2., 4. un 7. klases skolēni devās ekskursijā uz Nacionālo bibliotēku, kuru bija nopelnījuši kā čaklākie skolas lasītāji📚 Ekskursija bija interesanta un ļoti izglītojoša. Visas trīs klases piedalījās “Grafikas nodarbībās”, kur katrs izveidoja savu pastkarti no dažādiem zīmodziņiem. Pēc nodarbības devās apskatīt un iepazīt ekspozīciju “Latvijas grāmata”, kur uzzinājām uz kāda materiāla uzrakstīta pati pirmā grāmata, pamēģinājām lasīt Braila rakstā un rakstīt ar rakstāmmašīnu🤩
Noslēdzošā bija ekskursija pa Nacionālo bibliotēku. Ar liftu uzbraucām uz ēkas 11 stāvu un apskatījām, kā izskatās Rīga, iepazinām bērnu lasīšanas telpu, Dainu skapi, kur glabājas tautasdziesmas, kā arī noskaidrojām, ka bibliotēkā glabājas 2 miljoni grāmatas un tik pat rakstu darbi. Bija ļoti interesanti un radoši.
Iesakām arī citām klasēm aizbraukt uz šo brīnišķīgo Gaismas pili! Lai izdodas!🧐

Galerija