15.03.2023.

Sociālajās zinībās tēmā “Kā plānot un sasniegt mērķi ilgtermiņā?” 7.klases skolēni mācījās, kā organizēt pasākumus. Bija jāizdomā pasākuma nosaukums, mērķi un uzdevumi, kā arī jāizplāno pasākuma norise. Pēc pasākuma veicām tā izvērtēšanu.

Klase sadalījāmies četrās grupās. Jānis, Rihards, Renāte un Kristiāna  ierīkoja izstādi Z.P.D (Zini. Pēti. Dari.) Tajā skolas skolēni, viņu vecāki un darbinieki varēja apskatīt 4.-9.klašu skolēnu veidotos darbus dabaszinībās un bioloģijā. Izstāde atradās otrā stāva gaitenī. Izstādē tika izlikti vairāku skolēnu zinātniskie darbi- kā darbojas asinsrite, augu šūnas uzbūves, cilvēka rokas uzbūve un funkcijas un citi. Bija redzami dažādu tipu modeļi, figūras un plakāti. Visinteresantākais šķita asinsrites modelis, kurā asiņu plūsma attēlota ar mirgojošām gaismiņām. To bija izveidojuši 8.klases skolēni Kārlis un Rolands.

9.martā mūsu klases skolēni, Anna, Kate, Aleksandrs un Alens, skolas zālē organizēja viktorīnu “Vai tu esi gudrāks par piektklasnieku?”. Viktorīnā jautājumi bija tikai no 5.klases mācību grāmatām. Viktorīnā varēja piedalīties skolēni no 5. līdz 9. klasei, varēja vedot komandas no 3 cilvēkiem. Piedalījās arī daži skolotāji.

Šie nebūs vienīgie pasākumi, ko  organizēs “septītie”. Pēc skolēnu brīvdienām ceturtā grupa organizēs skolēnu mākslas darbu izstādi. Mēs ceram, ka jūs piedalīsieties mūsu pasākumos!

7.klases skolniece Anna

Galerija