19.03.2024.

🎶Nošu, vārdu un krāsu virpulī🎶
Pavasaris šogad pienācis neparasti agri, saulīte silda arvien spožāk, mostas daba. Putnus var saklausīt jau no paša rīta, skudriņas tekalē un sniegpulkstenīši iezvana ik rītu🦋
Pavasara noskaņās 8.03.2024. notika muzikāls pasākums 1. – 9.klasei “Nošu, vārdu un krāsu virpulī”, ko organizēja skolotājas Sandra un Vita. Bija liels prieks redzēt visus skaisti un krāsaini sapostus, starojošus un ar vēlmi dziedāt🎶
Koncertu atklāja 1. – 4. klases koris. Tad sākās R. Paula, I. Kalniņa, A. Žilinska, V. Vaideles dziesmu virpulis, kam vidū – Bernarda Bašena (2.kl.), Madaras Kokinas (4.kl.) un Melānijas Spriņģes (4.kl.) skaitītie dzejoļi un skanīga latviešu tautasdziesma par saulīti ☀️
Paldies ikvienam, kas piedalījās, klausījās un izjuta pavasarīgu prieku pirms brīvlaika! 🌷

Galerija