07.12.2023.

Ziemassvētki nāk ar īpašām sajūtām. Baltums dabā harmoniski sasaistās ar labajiem darbiem un īpašu mīlestību vienam pret otru. Kāds gaida dāvanas, bet kāds priecājas tās dot. Un pats tumšākais gada laiks pēkšņi atdzimst un iemirdzas! 🥰
Līdzīgas sajūtas piedzīvoja Birzgales pamatskolas 2. un 4.klasīte. 2.klases skolēni programmas Latvijas skolas soma ietvaros devās uz Valmieras drāmas teātra izrādi “Manas domas grib ar mani parunāt” un uzaicināja līdzi arī 4.klases skolēnus. Jautrajai kompānijai pievienojās Annika no 3.klases, kā arī Ūve un Ģirts no 1.klasītes. Kas tas bija par piedzīvojumu! 🤩
Skaistā Valmiera, interesantā un pamācošā teātra izrāde un visbeidzot – Ziemassvētku baltās pasakas brīnums – gaišā un izrotātā Ropažu baznīca! Mazās sirsniņas piepildījās ar prieku un, cerams, šīs sajūtas vēl ilgi nezudīs! 😇

Galerija