27.05.2024.

Ar skaistiem, vasarīgiem un krāsainiem koncertiem noslēgusies Birzgales pamatskolas koru šī mācību gada sezona 🥳
24.maijā 1.-4.klašu koris ”Sapnītis” un 5.-9.klašu kora dziedātāji Ķeguma vidusskolas un Birzgales pamatskolas apvienotā kora ”Infinitum” sastāvā devās uz svētkiem ”SADZIEDĀSIM SUNTAŽOS”. Laiks bija ļoti vasarīgs un karsts, bet svētku organizatori bija plānojuši tā dienu, lai būtu dažādas aktivitātes-gan sportiskas, gan izzinošas, gan izklaidējošas, gan atpūtas mirkļi ēnā un, protams KONCERTS, kur kopā sadziedājās vairāki simti balsu! Mūsu jaunākajiem dziedātājiem emocionāls bija Suntažu luterāņu baznīcas apmeklējums. Daudzi pirmo reizi bija baznīcā un pirmo reizi dzirdēja ērģeļu skaņas 😇
25.maijā koris ‘Infinitum” tika uzaicināti arī piedalīties ĶEGUMA PILSĒTAS SVĒTKU KONCERTĀ. Mūsu priekšnesums bija ļoti emocionāls un jaudīgs, jo to pavadīja ne tikai klavieru skaņas, bet arī vēja brāzmas, lietus lāses un bērnu čalas. Bet tas saskanēja kopā ar mūsu skaistajām, emocionālajām dziesmām.
Lai jauka vasara un atpūta skanīgajām balstiņām!
Liels paldies par sadarbību skolotājai Lienei Seržantei un koncertmeistarei Inesei Martinovai.

Sandra Siliņa

Galerija