23.03.2023.

23.martā, tika aizvadÄ«ta noslēdzoŔā IniciatÄ«vas izglÄ«tÄ«bas iestāžu paÅ”pārvalžu atbalstam ā€œKontaktsā€ diena šŸ„³
Visu rÄ«tu aktÄ«vi strādājām pie aktuālo problēmu formulÄ“Å”anas, risinājumu meklÄ“Å”anas un aktivitāŔu plānoÅ”anas šŸ¤”
Rezultātā tapa mÅ«su projekta “skeletiņŔ”, kuru prezentējām un ļāvām izvērtēt citām komandām, paralēli sniedzot atgriezenisko saiti arÄ« citu skolu veikumam.
MilzÄ«gs gandarÄ«jums par paveikto, par jaunieÅ”u – Laines, Henrika un Valta ieguldÄ«to darbu un pacietÄ«bu, par iegÅ«tajiem draugiem un kontaktiem, par jaunām zināŔanām, prasmēm un pieredzi, ko mums sniedza Jaunatnes starptautisko programmu aÄ£entÅ«ra un mentores LÄ«ga un Ieva šŸ™‚
JaunieÅ”iem Å”o dienu laikā ir radusies motivācija, vēlme veiksmÄ«gi realizēt iesākto projektu, aktÄ«vi darboties un nodot savas zināŔanas citiem Birzgales pamatskolas paÅ”pārvaldes dalÄ«bniekiem. Tas ir milzÄ«gs ieguvums!
Lai viņiem izdodas!šŸ’Ŗ
Konsultante, Baiba Liepiņlauska