15.01.2023.

1.-4.klašu skolēni jau kuro gadu pēc kārtas piedalās Jelgavas ledus skulptūru festivāla izsludinātajā konkursā sākumskolas skolēniem. Šogad konkursa tēma bija “Mana sapņu skulptūra”. Pacietīgi un radoši tapa brīnišķīgi darbiņi, kas būs apskatāmi Jelgavas kultūras centra izstādē!

Savā pieredzē par gatavošanos konkursam dalās 4.klases audzinātāja Inta Pastare: “4.klases jauno mācību semestrī uzsāka radoši, jo veidoja darbu ikgadējam Starptautiskajam Ledus skulptūru festivālam Jelgavā.  Tēma šogad “MANA SAPŅU LEDUS SKULPTŪRA”. Pēc ideju apmaiņas 4.klases skolēni nolēma izveidot krāšņus ledus ziedus uz aizsaluša ezera. Tehniskus padomus dizaina un tehnoloģiju stundā sniedza skolotāja Velta Priekule, pašu darbu veidojam pēc mācību stundām un dabaszinību stundā atkārtojām zieda uzbūvi.”

2.klases kolektīvs kopā ar audzinātāju Baibu Petkūnu veidoja “Sudrabkoku”, 1.klase un audzinātāja Rita Reinsone “Zelta gaili”, bet 3.klase, skolotājas Mārītes Petrovskas pavadībā – “Jūras vilni”.

Cerams, ka arī žūrijai iepatiksies tieši mūsu skolēnu darbiņi un izcīnīsim iespēju apmeklēt Ledus skulptūru festivālu, kurš norisināsies februāra sākumā, Jelgavā.

Galerija