15.10.2023.

  1. oktobrī plkst. 18.30 aicinām pievienoties tiešsaistes nodarbībai “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam” Tavai karjerai Facebook kontā. Nodarbību vadīs Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultante un “Karjeras attīstības atbalsta balvas – 2023” laureāte Agnese Metuzāle. Tiešraidei būs pieejams surdotulkojums.

Saite uz tiešraidi: https://www.facebook.com/events/193056923822055/. Aicinām izveidotajam pasākumam atzīmēt “Interesē” vai “Došos”, lai saņemtu atgādinājumu par tiešraides sākumu pāris stundas pirms tiešraides sākuma. 

Ikviens interesents (arī nereģistrējoties Facebook tīklā) varēs atvērt izveidoto tiešraides pasākuma saiti vai Tavai karjerai Facebook kontu konkrētajā datumā un laikā, un tā būs redzama laika līnijas pašā augšpusē.

Nodarbības laikā paredzēta arī neliela aktivitāte, izmantojot MENTI platformu, tādēļ aicinām iesaistīties, noskanējot ekrānā redzamo QR kodu!