11.10.2023.

Šodien laika apstākļi mūs itin nemaz nelutināja, bet tas neapturēja Birzgales pamatskolas skolēnu padomi, kura čakli rosījās Radošajā namiņā!

Lai pašiem būtu prieks un vēlme darboties mājīgās, sakoptās telpās, nācās ņemt rokās slotas, lupatas, uzgriezt skaļāk mūziku un dejas solī uzpost mūsu mīļās darba telpas.

Prieks par šīm aktīvajām jaunietēm, kuras ieradās 100% sastāvā!

Kad darbiņš bija padarīts, sākām intensīvi plānot pieredzes apmaiņas braucienu uz Ogres Valsts Tehnikumu un Ogres Jauniešu māju, POP ielu, kā arī savu pirmo oficiālo sēdi/tematisko pašpārvaldes pēcpusdienu, kopā ar biedrību JADARA, absolventiem un citiem viesiem.

Kā mums veiksies turpmāk – sekojiet un uzzināsiet! 🙂

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”