17.10.2023.

Sens, bet šai dienai ļoti piemērots teiciens “Nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu” 😃
Kā tas tika realizēts mūsu gadījumā? 🧐
1)Karjeras nedēļas “Tavs prasmju portfelis” ietvaros, Birzgales pamatskola 6.-9.klašu skolēni aplūkoja, iepazina, izpētīja un izteica sajūsmu par Ogres Valsts Tehnikums! Milzīgs paldies par jauko uzņemšanu, “fikso” apskates tūri un īsajiem, tomēr skolēnu interesi ļoti piesaistošajiem stāstiem par izglītības iespējām un dažādām profesijām, kuras var apgūt OVT! Noteikti atgriezīsimies OVT arī atvērto durvju dienās un individuālajās apskates vizītēs!👍
2) Projekta “Kontakts” ietvaros, skolēnu pašpārvalde realizēja nu jau 3.aktivitāti -“Labās prakses” piemēri 🤩 Šīs aktivitātes ietvaros apmeklējām Ogres Jauniešu māja un Lielvardes Pamatskola skolēnu pašpārvaldi.
Aktivitātes laikā:
▪️ demonstrējām Birzgales pamatskola pašpārvaldes vizītkarti;
▪️ dalījāmies pieredzes stāstos;
▪️ diskutējām par līdzdalību kā darbības formu, iekļaujošo izglītību;
▪️ “smēlāmies” iedejas;
▪️ piedalījāmies dažādās saliedēšanas aktivitātēs, gūstot jaunu pieredzi, kontaktus un draugus.
Paldies Elīnai Greinei un Ogres Jauniešu māja par interesantajām saliedēšanas aktivitātēm, kā arī Lielvardes Pamatskola skolēnu pašpārvaldei un tās koordinatorei Ingai Blumfeldei par iedvesmojošajiem pieredzes apmaiņas stāstiem, iedrošināšanu un viesmīlīgo uzņemšanu! 🥰
Visnotaļ ražīga, jauniem iespaidiem, idejām, sapņiem, draugiem un mērķiem piesātināta diena! 🤩🤩🤩
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”

Galerija