16.04.2024.

12.aprīlī Līvānu Mūzikas un mākslas skolā notika novadnieka, latviešu komponista, mūzikas kritiķa, folklorista Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss.
Tālo ceļu uz Līvāniem no Birzgales Mūzikas skolas devās 7.klases klavierspēles audzēkne Dārta Daniela Saule( pedagogs Sandra Siliņa), kas konkursā atskaņoja latviešu tautas dziesmu ”Cekulaina zīle dzied” J.Graubiņa apdarē un Viļņa Salaka skaņdarbu ”Zooloģiskais dārzs” 🎹
Konkursu vērtēja profesionālu pedagogu žūrija, kuras sastāvā bija arī Jēkaba Graubiņa meita Ieva Graubiņa, kas dzīvo Spānijā un ir izcila vijolniece un pedagogs. Dārtas uzstāšanās tika augstu novērtēta ar DIPLOMU un es ļoti LEPOJOS, ka man ir tādi audzēkņi, kas ne tikai regulāri apmeklē klavierstundas, bet arī vēlas sevi pilnveidot, mācoties vēl sarežģītāku repertuāru un grib piedalīties konkursos🤩
Mums bija iespēja arī apmeklēt J.Graubiņa memoriālo klasi, iepazīties ar ekspozīciju kā arī klausīties citu jauno pianistu uzstāšanos, kas mūs abas ar Dārtu ļoti iedvesmoja un iepriecināja.
Vēlu veiksmes turpmākos konkursos un koncertos!
Sandra Siliņa

Galerija