25.05.2023.

13.maijā Ogrē notika Ogres novada “Interesanto interešu festivāls” 🤩
Jau agrā rītā uz festivālu devās Birzgales pamatskolas 1.-4.klašu koris ”Sapnītis” un 5.-9.klašu koristi, apvienotā Ķeguma vidusskolas un Birzgales pamatskolas 5.-12.klašu kora ”Infinitum” sastāvā, kā arī pūtēju orķestris. Tas bija pasākums visas dienas garumā, kas sākās ar kopkoru mēģinājumiem, pēc tam SVĒTKU GĀJIENS pa Ogres ielām un vakarā GALA KONCERTS 🎼
Visu dienu svētku dalībnieki un viesi varēja skatīties un iepazīties ar dažādu mākslas žanru priekšnesumiem kā arī vērot un piedalīties dažādās sporta aktivitātēs un mākslu darbnīcās.
Šī diena mums visiem bija dažādu emociju pilna, kas katru bagātināja, tā mācīja arī disciplīnu kolektīvā un pacietību. Bet GALA KONCERTA izskaņa ar dziesmām ”Sanāciet, sadancojiet” un ”Vasaras sapnis”, ko kopā izpildīja koristi un dejotāji lika aizmirst nogurumu un sajutām lielu prieku, ka esam latvieši ar brīnišķīgām koru, deju un citu mākslu tradīcijām. 😍
Sandra Siliņa

Galerija