09.03.2023.

Latvijas ornitoloģijas biedrība izziņo 2023. gada putna zīmējumu konkursu “Lakstīgalas dziesma Ukrainai”, ir aicināts piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma vai mākslinieka prasmēm. Lakstīgala ir arī ukraiņu iemīļots dabas simbols ar būtisku nozīmi šīs tautas kultūrvēsturiskajā identitātē.

 

  • Dalībniekam jebkurā tehnikā jārada savs vizuālais stāsts par lakstīgalu;
  • Jāiesniedz zīmējums ‒ ne lielāks par A2 formātu ‒, kurā attēlots 2023. gada putns ‒ lakstīgala;
  • Katrs dalībnieks var iesniegt tikai vienu zīmējumu;
  • Darbi jāiesniedz līdz 31.maijam;
  • Darbus var iesniegt elektroniski LOB Failiem.lv profilā failiem.lv/LOB.lv un izmantojot pogu “Sūtīt failus” vai šo tiešo saiti: https://failiem.lv/LOB.lv?upload. Iesniedzot zīmējumu, obligāti jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija.

 

Iedvesmojot citus un atbalstot Ukrainu, zīmējumu konkursa dalībnieki aicināti savus radītos darbus uzreiz publicēt sociālos tīklos ar tēmturiem #GadaPutns un #StandWithUkraine.

Galvenā balva, ko saņems vismaz trīs labāko zīmējumu autori, būs īpaša putnu vērošanas ekskursija.