08.04.2023.

5.aprīlī, īpaša diena bija 32 Birzgales pamatskola skolēniem, kuri devās jaunā piedzīvojumā ar nosaukumu “Ēnu diena”.🤩
Gandrīz trešdaļa skolas izglītojamo “pielaikoja” profesijas dažādās Latvijas pilsētās. Mazāko klašu bērni “ēnoja” ģimenes locekļus, bet 5.-9. klašu skolēni izpētīja sev tīkamās profesijas dažādās nozarēs un uzņēmumos.
Skolēni “ēnoja” bērnu dārza audzinātājas, pārdevējas, pavāres, farmaceitus, veikalu vadītājus, sociālo mediju redaktorus, skaistumkopšanas speciālistus, ģimenes ārstu, iekšdarbu meistarus, administratorus, konditorejas kvalitātes kontroles nodrošināšanas speciālistus, veterinārārstus, hipologus, bibliotēku informācijas speciālistus, un vēl daudzas citas profesijas. 👩‍💻👩‍💼👩‍🔬
Jauniešu sajūsma ir milzīga! Ļoti ceram, ka daļai šīs piedzīvojums kļūst par mazu dzinuli virzīties uz saviem nākotnes izglītības un karjeras mērķiem! 😎
Ar nepacietību gaidīsim “Ēnu dienu 2024” 🥳

Galerija