08.04.2024.

4.aprīlī skolēni no visas Latvijas un arī Birzgales pamatskolas piedalījās Junior Achievement Latvia rīkotajā “Ēnu dienā”, kuras šī gada moto bija “Pielaiko profesiju”🤩
Par kāda profesijas pārstāvja “ēnu” individuāli izvēlējās kļūt 27 pamatskolas skolēni, bet 35 skolēni no 1.-3.klasēm “pielaikoja” kādu no profesijām visas klases sastāvā 😎
Kopīgais “ēnotāju” skaits šogad bija ievērojams – 62 dalībnieks, kas ir vairāk kā puse no pamatskolas izglītojamo skaita 💪💪💪
Bērni izvēlējās iepazīties ar tādām profesijām kā iestādes vadītājs, pirmsskolas izglītības skolotājs un skolotāja palīgs, oftamologs, būvniecības speciālists, veterinārārsts, pavārs, loģistikas speciālists, vadītājs – pārdevējs, dārznieks, mūzikas skolotājs, logopēds, apkopējs, pārdevējs, pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks, frizieris, strādnieks, ražošanas menedžeris, zirgkopības speciālists, jāšanas treneris un ugunsdzēsējs 🎉🎉🎉
Aizraujoša, izglītojoša, pieredzes un informācijas pārpildīta diena tika nodrošināta ikvienam drosmīgajam skolēnam, kurš nebaidījās kļūt par kādas profesijas pārstāvja “ēnu” un, iespējams, iepazina savu nākotnes profesiju! 🧐

Galerija