05.12.2023.

Šodien Birzgales pamatskola 1.,3.,6.,7. un 8.klašu skolēni, programmas “Skolas soma” ietvaros, iejutās īstu mākslinieku lomās un piedalījās ebru gleznošanas nodarbībā “Purvītis. Koši pelēkais latvietis” 👩‍🎨🧑‍🎨
Ebru ir neaprakstāmi skaists un neparasts glezniecības veids, kad krāsa tiek pludināta uz īpaši sagatavota ūdens virsmas, veidojot rakstus un zīmējumus, kurus pēcāk var pārnest uz papīra vai auduma. Tēlaini šī māksla tiek dēvēta par sirds melodijas attēlošanu uz ūdens 😇
Cik neaprakstāmi fantastiski bija skolēnu darbi un sajūsma, prieks, kas vērojams bērnu acīs un savstarpējās diskusijās, aplūkojot savus un skolas biedru darbus, nesa lielu gandarījumu! 🤩
Paldies Ebru Latvija un māksliniecei Anda Kolosova par netradicionālo iepazīstināšanu ar Purvīša daiļradi, interesanto mākslas nodarbību un fantastisko pieredzi! ☺️

Galerija