22.04.2024.

Lai rosinātu skolēnus vairāk lasīt grāmatas, no 18.03.2024. līdz 18.04.2024 skolā notika lasītprasmes konkurss “Čaklākā klase lasīšanā – 2024”🤩
Visu mēnesi skolā varēja redzēt skolēnus ar grāmatām rokās. Lasīja gan gaiteņos, gan autobusā, braucot uz mēģinājumiem, gan gaidot koncertu. Konkurss norisinājās trīs grupās – 1. -3. klašu grupa, 4.-6. klašu grupa un 7.-9. klašu grupa📖
Šogad žūrija skaitīja un vērtēja cik katra klase kopā ir izlasījusi grāmatas. Pavisam visa mēneša laikā skolēni izlasīja 94 grāmatas. MALAČI! 🥰
1.-3. klašu grupā sīvā cīņā, tikai ar dažu grāmatu starpību, 1. vietu ieguva 2. klase. Izlasītas 27 grāmatas, bet čaklākais lasītājs Miķelis Markuss Rastjogins. 2. vietu ieguva 1. klase. Izlasītas 23 grāmatas, čaklākais lasītājs Ģirts Priekulis. 3. vietu ieguva 3.klase. Izlasītas 9 grāmatas un čaklākās lasītājas Zane Zeinvalde, Melānija Loķe.
4.-5. klašu grupā: 1. vieta – 4. klasei. Izlasītas 19 grāmatas, aktīvākie lasītāji Daniela Žaļima un Aksels Treiers. 2. vieta 5. klasei, izlasītas 5 grāmatas. 3. vieta – 6. klasei, izlasītas 4 grāmatas. Aktīvākās lasītājas Kerija Liepiņlauska, Amanda Vasiļjeva, Anastasija Garkuša, Roberta Lauva.
7.-9. klašu grupā 1. vieta 7. klasei. Izlasītas 11 grāmatas, aktīvākās lasītājas Rebeka Apine un Dārta Zeinvalde. 2. vieta 9. klasei. Izlasītas 4 grāmatas, čaklākie lasītāji Rolands Jēkabsons, Ieva Krivko, Renāte Avena, Līga Zeinvalde. 3 . vieta 8. klasei, izlasīta 1 grāmata un aktīvākā lasītāja Kristiāna Nagle.
Katra klase, ja konkursā bija piedalījušies vairāk kā 50% dalībnieku no tās, balvā saņēma gardumus, kā arī īpaši tika uzteikti klašu čaklākie lasītāji 🥳
Pašā noslēgumā skolas direktors mūs pārsteidza ar Superbalvu, ko saņēma visu trīs grupu uzvarētāji – ekskursija uz Latvijas Nacionālo bibliotēku 17. maijā. Lai jauka ekskursija un lasām grāmatas katru dienu! ☺️

Galerija