03.06.2024.

30. maija agrā rītā Birzgales centrā ieripoja divi balti, lieli autobusi, lai visus Birzgales pamatskolas skolas skolēni aizvestu uz Klaipēdu🤩
Ceļš tāls, nogurdinošs, bet interesants, jo galvenais ir kopā būšana. Ap plkst. 13:00 esam Klaipēdā, kur mūs gaida prāmis. Mazo bērnu izbrīns liels: “Kā ar autobusu brauksim uz kuģa? Vai viņš nenogrims? Kur mums ir vestes?” jautājumi birst viens aiz otra. Esam galā un dodamies uz Jūras muzeju, kur apskatījām dažādas zivis, koraļļus, pingvīnus, roņus un dažādus jūras iemītniekus ☺️ Interesanti, bet visi ar nepacietību gaida, kad dosimies un Delfināriju skatīties delfīnu šovu. Beidzot arī esam delfinārijā 🐬 Seši skaisti delfīni rāda mums visu ko ir iemācījušies, ik pa laikam iepriecinot pirmās rindas apmeklētājus ar kādām ūdens pilēm. Ar tik pat aktīvu uzstāšanos mūs iepriecināja roņi – gan lielāki, gan mazāki 🦭 Šovs beidzies, emociju daudz un laiks ir doties mājās. Vēl pa ceļam tikai jāapstājas kādā veikalā, lai laime būtu pilnīga 😍Ir tikai plkst. 22:00, kad atkal Birzgales centrā ieripo divi balti autobusi un visi beidzot esam mājās. Nekur nav tika labi, kā mājās! 🥰 Nākamajā dienā ir pēdējā mācību gada skolas diena un beidzot klāt ilgi gaidītais brīvlaiks. Lai visiem jauka vasara un bagāta ar interesantiem piedzīvojumiem!

Galerija