09.11.2023.

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākā bērnu un jauniešu dziesmu un deju tradīcija Latvijā. Šīs tradīcijas kodols ir jaunās paaudzes vēlme daudzveidīgi mākslinieciski izpausties 🎼
2025. gada vasarā notiks XIII Dziesmu svētki un Noslēguma koncerts notiks Rīgā Mežaparka estrādē ”Sidraba birzs”. Kā skan rekonstruētā estrāde, es izbaudīju šīs vasaras Lielajos dziesmu svētkos. Tur būt un dziedāt ir liels, emocionāls un skaists notikums❤️
Arī Birzgales pamatskolas 5.-9.klašu koris, apvienojoties ar Ķeguma vidusskolas 5.-12.klašu kori ( koris ”Infinitum” skolotājas Liene Seržante, Sandra Siliņa, koncertmeistare Inese Martinova) jau sāk ceļu uz 2025.gada svētkiem 🤩
Gatavojoties Latvijas dzimšanas dienas koncertiem jau notika pirmie kopmēģinājumi Ķeguma vidusskolā, kur centīgi tika apgūtas latviešu komponistu dziesmas, kas veltītas Latvijai un tiks iekļautas Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu svētku repertuārā.
Jauns mācību gads, korim klāt nākuši jauni dziedātāji, kas iekļaujas kolektīvā. PALDIES KATRAM, kas grib un var dziedāt, kas prot saplānot laiku, jo katra dziedātāja balss ir ĻOTI SVATĪGA!
LAI MUMS KOPĀ IZDODAS!🙂

Galerija