13.10.2023.

Ļoti interesants piedāvājums, kurā var iesaistīties ikviens Birzgales pamatskola skolēns! 🤩
VĒLIES AIZRAUJOŠU RUDENS BRĪVLAIKU SAVAM BĒRNAM?
Nenokavē un piesaki savu līdz 16.oktobrim un saņem 10% atlaidi!
No 23. līdz 27.oktobrim, Ogres 1.vidusskolā un Ikšķiles vidusskolā norisināsies bērnu un jauniešu nometne “Jauniešu digitālā akadēmija”!
Pieteikšanās – www.jptc.lv/jaunumi
Nometnes dalībnieki: bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem.
Aktivitātes:
Spēļu un multfilmu programmēšana: Mācies radīt savas spēles un multfilmas digitālajā pasaulē.
Virtuālā realitāte: Iepazīsti virtuālās realitātes burvību, izvizinies pa amerikāņu kalniņiem un iepazīsti dažādas interesantas vietas.
Sporta diena: Iesaisties sportiskās aktivitātēs, kas liks mums visiem izkustēties un jautri pavadīt laiku.
Radošās darbnīcas: Izpaudies mākslas un radošajās darbnīcās.
Orientēšanās aktivitātes: Piedalies interesantos orientēšanās piedzīvojumos, iepazīstot programmēšanas algoritmus.
Ēdināšana:
Mēs nodrošināsim tevi ar gardu ēdienu divas reizes dienā (pusdienas un launags), lai tu būtu enerģisks un gatavs nometnes piedzīvojumiem.
Cena:
Nometnes dalības maksa ir tikai 250 EUR. Šajā cenā ir iekļautas visas izmaksas.
Piesakies šodien un neaizmirsti:
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nepalaid garām šo iespēju! Piesakies līdz 16. oktobrim un saņem 10% atlaidi, pieteikuma anketas komentārā norādot komentāru – 10% atlaide.
Vairāk info:
einars@jptc.lv, 29854280