21.03.2024.

Pirmā pavasara diena tika aizvadīta smejoties līdz asarām, jo man bija tas gods pavadīt mūsu skolas pārstāvjus uz teiksmaino Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju, kur norisinājās Stāstnieku konkursa ” Anekdošu virpulis 2024″ pusfināls! Birzgales pamatskolu pārstāvēja 1.klases skolnieks Adrians Bērtulsons, 3.klases skolniece Annika Kodola un 4.klases skolniece Madara Kokina. Mūsu jaunākajiem pārstāvjiem šī bija lieliska skatuves pieredze, un gan Adrians, gan Annika ieguva “Mazā smīdinātāja” titulu un 3.pakāpes diplomus. Madarai cīņa vēl nav beigusies, jo viņa ieguva “Dižā smīdinātāja” titulu un 1.pakāpes diplomu, un brauks mūs pārstāvēt konkursa finālā, kas notiks 1.aprīlī Rīgā! Jūtos neizsakāmi lepna! Paldies vecākiem un skolotājiem par ieguldīto darbu! Skolotāja Nataša!

Galerija