09.11.2023.

Jau gadiem Birzgales pamatskola skolēnu sapnis bija “Spoku nakts” kopā ar klasesbiedriem, skolas biedriem un pedagogiem 👻🎃🤡
Sapņiem JĀBŪT izsapņotiem, tādēļ skolēnu pašpārvalde, projekta “Kontakts” ietvaros, ķērās pie darba un pārvērta kopīgo vēlmi realitātē 👻
Spocīgā un krāšņā aktivitāte norisinājās šajā piektdienā, 3.novembrī, kad visi skolēni un skolotāji, ģērbušies interesantās, īpaši veidotās un oriģinālās maskās, ieradās piedzīvot savu pirmo “Spoku nakti” Birzgales skolā 🥳
Brīnišķīgas maskas, spocīga gaisotne, fantastiskas dekorācijas, enerģiska diskotēka, dažādi konkursi un aizraujošas stafetes, kino vakars klašu telpās un jautra čalošana visas nakts garumā, ir tikai daļa no piedzīvotās “Spoku nakts” burvības 🤩
Šīs atmiņas būs neizdzēšamas un piedzīvojums neaizmirstams! 🙂
Ja vēlies ielūkoties mūsu piedzīvojumā, aplūko foto galeriju! Tev noteikti patiks! 👻🎃
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”

Galerija