10.02.2023.

9.klase janvāra mēneša pēdējā piektdienā devās baudīt mākslu uz Rīgu. Viņi apmeklēja improvizācijas teātri. Improvizācijas teātris ir teātra forma, kurā dialogi un tēli tiek izdomāti turpat uz skatuves, balstoties uz tā brīža apkārtējiem impulsiem, ko var radīt skatītājs (skatītāju ieteikumi) vai improvizatori darbības procesā. Improvizācijas teātris var būt gan drāma, gan komēdija, taču pārsvarā tas atklājas kā komēdija, balstoties uz to, ka vairumā gadījumu izrādes sastāv no daudzām īsām, savstarpēji nesaistītām ainām, un tādējādi veidot dramatiskus notikumus. Pirmajā brīdi piebraucot pie teātra bijām pārsteigti. Apkārtne bija tumša un nedaudz biedējoša. Iekšā atmosfēra bija diezgan estētiska un mierīga. Pati izrāde interesanta, aizraujoša un smieklīga. No klases biedriem dzirdēju tikai labas atsauksmes. Interesanti bija arī, ka izrādē spēlēja birzgaliete, kādreizējā bērnu dārza audzinātāja Inese Pilāne. Viņas rokās sagūla daudz ziedu. Kopā ar naksnīgo mājupceļu pasākums bija izdevies!

Improvizācijas teātra baudītāja, Laine

Galerija