26.02.2024.

23. februārī 8. un 9. klase devās uz izglītības izstādi “Skola 2024”, lai iepazītos ar izglītības iespējām Latvijā un atrastu sev piemērotāko mācību iestādi 🙂
Izstādē piedalījās valsts un privātās augstskolas, koledžas, profesionālās izglītības iestādes, mācību centri, vidusskolas u.c., kuras piedāvāja daudzveidīgas mācību un studiju programmas. Tāpat notika dažādi pasākumi, kas sniedz plašāku izpratni par karjeras izvēli 🧑🏼‍🎓
Pēc izstādes skolēnu ceļš veda uz Brīvības un Stabu ielas krustojumu, kur programmas “Latvijas Skolas soma” ietvaros tika apskatīta Latvijas Okupācijas muzeja izstāde „Čekas vēsture Latvijā”. Mācību ekskursija norisinājās tā saucamajā Stūra mājā, kur kopā ar gidu (starp citu – lielisks gids, fantastiski labi stāstīja un visu nodemonstrēja!!!) skolēni devās elpu aizraujošā ekskursijā pa čekas pagrabu, pagalmu un kamerām. Stūra mājas apmeklējums ir pamatīgs atklājums jaunajai paaudzei par Latvijas neseno pagātni, vienlaikus arī piemiņa tiem, kas cietuši čekas ēkas sienās. Diezgan emocionāla ekskursija, taču ļoti vērtīga katram šīs valsts piederīgajam 🇱🇻

Galerija