25.03.2024.

Gatavojoties Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas notiks 2025. gada vasarā, koristiem jāapgūst ļoti skaists, bet ne vienkāršs repertuārs. Šogad tās ir 9 dziesmas 🎼
21.martā Ogres Kultūras Centra Mazajā zālē notika 4.-12.klašu koru SKATES 1.KĀRTA, kur žūrija jau varēja novērtēt un salīdzināt Ogres novada korus. Žūrijas priekšsēdētāja Arvīda Platpera atziņa bija, ja Latvijā ir tik daudz ļoti labu, skanīgu skolēnu koru, tad Latvijas Dziesmu svētku kustība, kura šogad svin 160 gadus kopš pirmiem Dziedāšanas svētkiem, kādu laiku vēl noteikti pastāvēs! 🤩
Birzgales pamatskolas dziedošie jaunieši kopā ar Ķeguma vidusskolas dziedātājiem jau vairākus gadus kopā dzied Ķeguma vidusskolas un Birzgales pamatskolas apvienotajā korī ”Infinitum”. Kora skolotājas ir Liene Seržante un Sandra Siliņa, koncertmeistare Inese Martinova. Mūsu kora sniegums tika novērtēts ar II pakāpes diplomu un dota iespēja piedalīties skates 2. kārtā 🙂
Priecājos par katru dziedātāju, viņa vēlmi gatavotie Dziesmu svētkiem, pēc stundām apgūt daudzbalsīgās, sarežģītās dziesmas. Uzskatu, ka tas ļoti attīsta dzirdi, dziedātprasmi gan katram individuāli, gan kopskaņā ar visu kolektīvu.
Novēlu pacietību, dziedātprieku un brīnišķīgas emocijas koncertos un skatēs!
Sandra Siliņa

Galerija