07.02.2023.

Sestdien, 4. februārī Birzgales pamatskolas 2. un 3.klase apmeklēja ikgadējo ledus skulptūru festivālu Jelgavā . Festivāla tēma “Senās dievības”.

Iespaidīgas, skaistas, mazliet baisas bija izveidotās ledus skulptūras, kuras veidoja skulptori no 12 dažādām pasaules valstīm.
Lai labāk izprastu ledū veidoto tēlu, katram no tiem klāt bija nosaukums ar nelielu aprakstu.
Mūsu ceļojums turpinājās, dodoties uz izstādi Jelgavas kultūras centrā, kur aplūkojām visas konkursam iesūtītās sākumskolas skolēnu kolāžas “Mana sapņu skulptūra”. Redzējām daudz labus darbus, interesantas idejas, ko, iespējams, kādreiz izmantosim paši!
Turpinājumā devāmies atkal uz festivāla norises vietu un plkst. 12.00 aktīvi piedalījāmies Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra rotaļu izrādē “Šurumburums lauska zemē”.
Bērni bija fantastiski: lieliski klausīja, aktīvi līdzdarbojās un ar lielu zinātkāri lasīja, sekoja līdzi notiekošajam!
Skaista un prieka pilna diena!