20.01.2023.

Liels prieks un gandarījums ir par mūsu skolas 1.-4.klašu skolēniem, kuri čakli darbojās un iesniedza četras radošas, krāsainas kolāžas 24.Starptautiskā ledus skulptūru festivāla konkursam “Mana sapņu ledus skulptūra”.

Īpaši jāuzslavē 2. un 3.klasītes, jo tieši viņi ieguva ielūgumus, lai festivālu apmeklētu klātienē! Apsveicam!

Kā raksta Jelgavas pašvaldības pārstāvis:

“Kopumā tika saņemtas 55 brīnišķīgas kolāžas par tēmu “Mana sapņu ledus skulptūra”.

Izvēlēties bija ļoti grūti, bet žūrija nonāca pie lēmuma, ka autobuss un ielūgumi pienākas:

Ogres novada, Ikšķiles vidusskolas 4e klasei, sk. Elvīra Kalniņa.

Papildus ielūgumi tiks nosūtīti sekojošām žūrijas simpātijām:

1.      Ziemeļvalstu ģimnācijas 1.-4. klašu grupa

2.      Birzgales pamatskolas 2. un 3. klasei

3.      Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 1.-4. klases pulciņu grupa

4.      Pastendes pamatskolas 1a, 3a, 4a klase

5.      Dobeles 1. vidusskolas 2c klase

Visas kolāžas no 1. februāra būs apskatāmas Jelgavas Kultūras nama otrajā stāvā. Festivāla norises dienas – no 3. līdz 5. februārim.

Uz tikšanos Jelgavā un lai mums visiem stipra, stipra veselība un priecīgs noskaņojums! Vēlreiz, organizatoru vārdā, liels paldies par ieguldīto laiku un darbu kolāžu tapšanā.”