14.04.2023.

13. aprīlī Birzgales pamatskolas 2. un 3.klase devās mācību ekskursijā uz Skrīveru Saldumu ražošanas uzņēmumu un Kokneses radošo māju. Skrīveros skolēni iepazinās ar saldumu ražošanas noslēpumiem un paši mācījās pareizi ietīt konfektes “Gotiņa”. Tikām arī cienāti ar jaunākajiem izstrādājumiem 🍬🍭
Arī Koknesē tikām ļoti laipni sagaidīti. Sākumā tūrisma informācijas centrā mūs iepazīstināja ar Kokneses vēsturi. Virtuāli ceļojām pagātnē un aplūkojām Kokneses pils maketu. Bērni apmeklēja arī izstāžu zāli, kur bija redzamas ļoti skaistas gleznas ar putniem.
Radošajā darbnīcā māksliniece mums izrādīja vairākus dabiskās ādas veidus. Skolēniem bija iespēja pašiem izgatavot savus atslēgu piekariņus no dabiskās ādas.
Piesātināta, interesanta un radošuma pilna diena! 👩‍👧‍👦