09.03.2023.

Saulainajā 2.marta rītā, Birzgales pamatskolas 2.klase devās mācību ekskursijā uz Ogres Centrālo bibliotēku!

Skolēnu guva jaunas zināšanas un iespaidus par vienīgo “gudro” māju Ogrē. 80 lielās baļķu vedēju kravas automašīnas – tas ir skaits, cik nepieciešams bija kokmateriālu, lai uzbūvēt dabai draudzīgo ēku. Bērnu lielākie iespaidi atmiņā palika par skaņasizolējošo telpu, par plašo bērnu literatūras klāstu un jaunākajām grāmatām, klinšu sienu, burvju triku grāmatu.

Īpaši pozitīvas atmiņas atstāja robots – Tomiņš, kurš plaši un interesanti stāstīja  par bibliotēkas vēsturi un tās dzīves gaitu.

Birzgales pamatskolas 2.klase sūta saulainus sveicienus un aicina visus grāmatu-mīļus apmeklēt gudro bibliotēku Ogrē!

Klases audzinātāja, Baiba Petkūna