21.05.2024.

Saulainā 19. maija rītā, smaidīgie 2. klases skolēni satikās Ķeguma dzelzceļa stacijā, jo bija pienākusi brīnišķīgā diena, kad visi kopā ar jauno vilcienu VIVI devās uz Rīgu apmeklēt kinoteātri 😍
Tas tik bija piedzīvojums, jo pašiem jāpērk vilciena biļetes, jāseko līdzi pieturām, kad jākāpj ārā. Stacijā Jāņavārti visi izkāpām un devāmies uz Akropoles kinoteātri, kur kopā skatījāmies filmu “Garfīlds”☺️
Kas var būt labāks, kā visiem kopā baudīt popokornu ar gardu dzērienu un izdzīvot visus piedzīvojumus kopā ar Garfīldu. Pēc filmas noskatīšanās tūlīt bija jautājums: “Kad mēs vēl atbrauksim?”. Noteikti, kādreiz vēl atbrauksim uz kino un dosimies visi kopā citos piedzīvojumos, jo tikai tā mēs iegūstam pieredzi kļūt patstāvīgākiem un tiek saliedēta klase, lai tā kļūtu vēl draudzīgāka 🤩
Paldies Ziemassvētku rūķiem ( Ziemassvētku dāvana katram bērnam), kas mums sagādāja šo pārsteigumu!🥳

Galerija