Piedalies tiešsaistes seminārā vecākiem 21.janvārī!

111111

vecaki

 

Aptaujas rāda, ka vecāku viedoklim ir būtiska loma jauniešu karjeras izvēlē. Un tas ir saprotams, jo ikviens lielu savas dzīves daļu pavada kopā ar vecākiem – kopā tiek dalīti gan prieki, gan bēdas un vecāku padoms vienmēr ir bijis svarīgs. Sniedzot atbalstu vecākiem, šī gada 21. janvārī no plkst. 18.00 – 19.00 tiek organizēts tiešsaistes seminārs 7.–12.klašu vecākiem “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”. Semināru vadīs kompānijas “Start Strong” treneris Andris Arhomkins. Jautājumus varēs uzdot tiešsaistē vai iepriekš rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieslēgties varēs līdz 100 klausītājiem. Lūdzu, pieteikties līdz 20. janvārim telefoniski vai e-klasē pieslēguma saites saņemšanai. Interesenti, kuriem nebūs iespēja pieslēgties tiešsaistē, varēs noskatīties semināru ierakstā.

Artūrs Pērle

Pedagogs karjeras konsultants

Pasākums notiek ar Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001  “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumu.

Pin It