Ziemassvētku dāvanā- pateicība par radošumu!

 Atzīmējot dzejnieka Friča Bārdas 140. jubileju Bārdu dzimtas memoriālais muzejs “Rumbiņi” aicināja Latvijas skolēnus piedalīties vizuālās mākslas konkursā “Friča Bārdas dzejas gleznas”. Gandarījums, ka 2020. gada pavasarī arī vairāki mūsu skolas audzēkņi ar interneta starpniecību paviesojās “Rumbiņu” pagalmā, pārlasīja pa kādam  F.Bārdas dzejolim.

  Konkursa organizatori saņēma 469 darbus, to autori pārstāvēja 59 izglītības iestādes. Populārākais dzejolis “Rasas princesīte” ilustrēts 51 reizi ,otrs pievilcīgākais  zīmēšanai  dalībniekiem šķitis “Lietus vīriņš”. Vislielākā konkurence ar 221 darbu bija  9- 12 gadīgo skolēnu grupā. Septembrī skatītāju atsaucību izpelnījās jauno mākslinieku darbu izstāde Limbažu novada bibliotēkā.

  Kā jauks Ziemassvētku pārsteigums Birzgali  šonedēļ sasniedza Bārdu dzimtas memoriālā muzeja “Rumbiņi” vadītājas Valdas Irmejas parakstītās, grezni veidotās pateicības astoņiem mūsu skolas audzēkņiem par piedalīšanos konkursā “Friča Bārdas dzejas gleznas” un paldies arī skolotājām Vitai un Dainai par skolēnu mudināšanu radošam darbam.

                                                                                       skolotāja Daina

1   2

 3   4

 5   6

 7   8

 9   91

Pin It