POPiela 2020

16.oktobrī Birzgales tautas namā aizvadīts kārtējais pasākums, kam bērni gatavojās ar lielu aizrautību, iesaistījās un palīdzēja arī klases audzinātāji un vecāki.

Šogad POPielas koncertu organizēja 9.klases jaunieši. Viņi atbildīgi gatavoja dekorācijas, aptaujāja klases par priekšnesumiem, veidoja programmu, pārdomāja pasākuma vadīšanu. Visos darbos palīdzēja klases audzinātāja Inta.

 

POPielas 2020 koncertā 1.klase kopā ar audzinātāju Mārīti iejutās dzelteno “Minionu” lomā, 2.klase demonstrēja izdomu, skanot dziesmai “Minka nāk”. 3.klasei bija veseli divi priekšnesumi “Dance Monkey” un “Savage love”, kuros līdzdarbojās audzinātāja Inga. 4.klases meitenes aktīvi rādīja “Baby shark remix”. Arī piektajiem un sestajiem bija divi priekšnesumi. 5.klase uzstājās ar “Ice Ice baby” un “Dancing Lasha Tumbai”, kurā žilbināja ar vizuļojošiem tērpiem un slaveno solisti Verku Serdjučku (klases audzinātāja Velta). Visi 6.klases bērni uz skatuves attēloja dziesmu ”Mēs esam vardes”, bet aktīvais sastāvs – “Topmodeli”. 7.klases skolēni, uzlikuši savdabīgas maskas, atraktīvi uzstājās ar “Caramelldansen”. 8.klases zēni, meitenes un audzinātāja, samainījušies lomām, “spridzināja” ar “Barbie girl”, bet paši koncerta organizatori, 9.klases skolēni, ar dziesmu “Es nevaru būt balts”.

Manuprāt, pasākums bija izdevies! Tas vēl vairāk satuvināja un saliedēja klašu kolektīvus un pilnveidoja pasākumu vadīšanas prasmi. Paldies skolas direktoram Valentīnam Pastaram, tautas nama vadītājai Mudītei, skaņotājam Armandam un pārējiem darbiniekiem par atsaucību un atbalstu!

 *Ieskatu POPielas koncertā var gūt filmētā materiālā un intervijā fakti TV!

V.Kozlovska

Pin It